ממליצים עלינו

מה לקוחות אומרים עלינו

LIKE
לקוחות ממליצים

רונן רוזנפלד

תל אביב

הזמנו וילונות לסלון במחיר הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר שמצאנו, ומאותו הרגע הרגשנו שעשינו את המעשה הנכון. קיבלנו מענה אדיב ומקצועי, המתקין הגיע בדיוק בזמן שקבענו. בתוך חצי שעה הסלון שלנו היה נראה מדהים!!! תודה רבה על שירות מעולה ויחס אישי ומקצועי.

LIKE
לקוחות ממליצים

נועית חינהר

חיפה

קיבלתי המון המלצות מחברות שלי על חברת אורגון וילונות. לפני כחודש הותקנו הווילונות בדירתנו בחיפה. העבודה הייתה מקצועית ומדויקת. אפשר לומר שזה שינה לגמרי את האווירה בבית. איכות מעולה ועיצוב מדהים, אהבנו מאוד וממליצים עליכם בחום!!! תודה רבה במיוחד ליפית (-:

LIKE
לקוחות ממליצים

ברנרד ואליאן

ירושלים

התריס והווילונות גלילה יצאו "פגז" מכל הבחינות (מידות, פיתרון, גוון). המרכיב היה גם בסדר ונקי. כן ירבו כמוך בבעלי מקצוע.

LIKE
לקוחות ממליצים

ספי עבדוש

בני ברק

רצינו להודות מקרב לב למוריס על השירות המסור שלו והמקצועיות. תודה רבה גם לבתיה שעזרה לנו ומוריס המשיך איתנו לביצוע ההזמנה בסבלנות ושירותייות מוחלטת.

LIKE
לקוחות ממליצים

רונה גורביץ

אשדוד

עבודה מושלמת מהירה ונקיה, ממליצה בחום לכולם!!! תודה (:

LIKE
לקוחות ממליצים

רונן רוזנפלד

תל אביב

שירות מעולה, וילונות יפים, היו נחמדים ואדיבים, הגיעו בזמן. מרוצה מאוד. ממליצה בחום.

LIKE
לקוחות ממליצים

ליאורה לוינסקי

אשדוד

אינני לקוחה חדשה של “אורגון”, אך עלי לציין, כי ההזמנה האחרונה שבצעתי אצלכם הייתה בגדר חוויה חדשה. הגיע לביתי עובד שלכם בשם דורון, שגם היחס וגם המקצועיות שלו היו לעילא ולעילא. למרות שהוזמן לביתי רק על מנת לקחת מידות, ישב איתי בסבלנות מרובה, וייעץ לי מניסיונו ומטעמו המשובח, כיצד לשנות דברים – עצות שהביאו לתוצאה מרהיבה ביופייה. כל מי שנכנס לביתי מתפעל מהווילון שמכסה חלון מאד גדול. אני מוצאת לציין כי עקב ההתפעלות מהעבודה שהתבצעה אצלי, זכיתם לשתי הזמנות נוספות. עובד שכזה ראוי לכל שבח, וזו הסיבה שהחלטתי לכתוב מכתב זה.

סגירת תפריט